Natalia Kukulska

→ GENRE:  Pop, Contemporary R&B, Electronic

  • Sunday, September 1, 2019 @ 8:30 pm → World Stage Music

Natalia Kukulska w Chicago

Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek.

W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą w tym roku nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany wraz z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Ostatni album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Natalia Kukulska nie boi się nowych wyzwań – była trenerem 7. edycji programu „ The Voice of Poland” zagrała główne role w musicalach – m.in. „Miss Saigon” i “Królewna Śnieżka”, a jej utwory można było usłyszeć w filmach fabularnych takich jak: „Zakochani” “Och Karol 2″ produkcjach Disney’a: „Herkules” oraz “Elena z Avaloru” czy bajkach: „Magiczny miecz”, „Treflliki”, „Magiczna Zima Muminków”.

Koncerty Natalii to połączenie największych hitów Artystki takich jak „Im więcej Ciebie tym mniej”, „W biegu” „Wierność jest nudna” oraz premierowych utwor w z płyty „Halo tu Ziemia”. To dokładnie zaplanowana spektakularna gra dźwięków i świateł, która doskonale sprawdza się na każdej scenie!

Natalia Kukulska Links:  Website   –   Facebook   –   YouTube

 


Proceeds of the Taste of Polonia Festival benefit the nonprofit work of the Copernicus Foundation, a 501(c)3 nonprofit organization. Thank You for your support! Learn more about our nonprofit at THIS LINK.
Copernicus Center Events
Copernicus Foundation Membership
Back to Schedule