Natalia Kukulska

→ GENRE:  Pop, Contemporary R&B, Electronic

  • Sunday, September 1, 2019 @ 8:30 pm → World Stage Music

Natalia Kukulska w Chicago

Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek.

W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą w tym roku nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany wraz z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Ostatni album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Natalia Kukulska nie boi się nowych wyzwań – była trenerem 7. edycji programu „ The Voice of Poland” zagrała główne role w musicalach – m.in. „Miss Saigon” i “Królewna Śnieżka”, a jej utwory można było usłyszeć w filmach fabularnych takich jak: „Zakochani” “Och Karol 2″ produkcjach Disney’a: „Herkules” oraz “Elena z Avaloru” czy bajkach: „Magiczny miecz”, „Treflliki”, „Magiczna Zima Muminków”.

Koncerty Natalii to połączenie największych hitów Artystki takich jak „Im więcej Ciebie tym mniej”, „W biegu” „Wierność jest nudna” oraz premierowych utwor w z płyty „Halo tu Ziemia”. To dokładnie zaplanowana spektakularna gra dźwięków i świateł, która doskonale sprawdza się na każdej scenie!

Natalia Kukulska Links:  Website   –   Facebook   –   YouTube

 


Proceeds of the Taste of Polonia Festival benefit the nonprofit work of the Copernicus Foundation, a 501(c)3 nonprofit organization. Thank You for your support! Learn more about our nonprofit at THIS LINK.
Copernicus Center Events
Copernicus Foundation Membership
Back to Schedule

Summary
Event
Natalia Kukulska
Location
Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave,Chicago,IL-60630
Starting on
September 1, 2019
Description
TIME: 8:30 pm - Taste of Polonia Festival
Offer Price
USD 10.00